Přeskočit navigaci

Pokud hledáte prezentaci města Chrudimi a chrudimského regionu, původně sídlící na této adrese, naleznete ji nově na adrese www.Chrudim.info

Proces vytváření nové prezentace

 1. Zjištění Vašich požadavků
  Prvním krokem v naší možné budoucí spolupráci je nezávazná konzultační schůzka. Jednoduchými dotazy zjistíme jaké jsou Vaše představy o výsledném projektu a nezávazně Vám připravíme návrh řešení přesně šitý na míru.
 2. Předložení nabídky
  Na základě zjištěných údajů Vám připravíme předběžnou nabídku zpracování internetové prezentace včetně přibližné ceny za vypracování, údržbu a provoz.
 3. Zahájení projektu
  Před zahájením vytváření vlastní prezentace je bezpodmínečně nutná spolupráce z Vaší strany. Provedeme výběr grafiky, zpracování jednotlivých kategorií, strukturu prezentace, převezmeme Vaše materiály, provedeme případné focení, výběr domény atd. Výsledná podoba prezentace, členění a obsah musí být jasně specifikován. Bez Vaší spolupráce se v této fázi opravdu neobejdeme.
 4. Vypracování projektu
  Následuje programování prezentace, případná objednávka domény a webhostingu. Během této fáze jsme s Vámi stále v kontaktu a společně dolaďujeme grafické zpracování projektu a přesnou náplň jednotlivých kategorií.
 5. Předání projektu
  Posledním krokem je zprovoznění prezentace na internetu a plné ověření funkčnosti. Ke každé prezentaci vystavíme protokol s přístupovými hesly.

Nahoru

Regionální portálek www.Chrudim.info